Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
 1. It Started With a Kiss

  It Started With a Kiss

  İMDb : 6 2 Sezon  -   40 Bölüm

  It Started with a Kiss Konusu: Xiang Qin, lise hayatının ilk gününde zeki ve bir o kadar da yakışıklı Zhi Shu’yu görür görmez aşık olur. Zhi Shu’ya açılmak için cesaretini toplayıp mektup yazan Xiang Qin reddedilir. 2 yıl boyunca hayatını boşa harcadığını düşünen Xiang Qin, Zhi Shu’dan vazgeçer ancak Xiang Qin'in evi depremde çökünce, babasıyla birlikte babasının bir arkadaşının evine yerleşir. Fakat babasının bu arkadaşı Zhi Shu’nun babasından başkası değildir. Bu yüzden Zhi Shu ile aynı evde kalmaya başlarlar. Kader mi yoksa kör talih mi bilinmez, Zhi Shu’yu unutmak isteyen Xiang Qin için durum oldukça zordur.
  They Kiss Again Konusu :  Bir öpücükle başladı ( It started with a kiss) dizisinin 2. sezonu olarak,
  Xiang Qin ( Ariel Lin) ve Zhi Shu'nun ( Joe Cheng ) düğün ve balayıları ile başlar.
  Evlendikten sonra bile, beraberliklerinde yanlış anlaşılmalar, hamileliğe
  dair yanılgılar ve kıskançlıklar yaşayacaklardır.
  Zhi Shu doktor olmak, Xiang Qin'de hemşire olmak için Tıp Fakültesi'ne gider.
  Bu sırada, Zhi Shu onu geçmek isteyen rakipleriyle karşılaşır.
  Xiang Qin'de okulunda dört yeni arkadaşlar edinir. İçlerinden biriyse ona
  aşık olur ve Zhi shu'nun yerini almak ister.
  Acaba bundan sonra hayatlarında neler olacak?
  It Started With a Kiss 1.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6   428

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Tayvan
  •  Orjinal Adı: 惡作劇之吻
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.09.2005
  •  Bölüm Süresi: 90 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.chinatv.com.tw/event/2005/kiss/
  •  Ülke:
  •  Kanal: CTV,CTV
Background
 1. Konusu: Xiang Qin, lise hayatının ilk gününde zeki ve bir o kadar da yakışıklı Zhi Shu’yu görür görmez aşık olur. Zhi Shu’ya açılmak için cesaretini toplayıp mektup yazan Xiang Qin reddedilir. 2 yıl boyunca hayatını boşa harcadığını düşünen Xiang Qin, Zhi Shu’dan vazgeçer ancak Xiang Qin'in evi depremde çökünce, babasıyla birlikte babasının bir arkadaşının evine yerleşir. Fakat babasının bu arkadaşı Zhi Shu’nun babasından başkası değildir. Bu yüzden Zhi Shu ile aynı evde kalmaya başlarlar. Kader mi yoksa kör talih mi bilinmez, Zhi Shu’yu unutmak isteyen Xiang Qin için durum oldukça zordur.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Konusu: Bir öpücükle başladı ( It started with a kiss) dizisinin 2. sezonu olarak, Xiang Qin ( Ariel Lin) ve Zhi Shu'nun ( Joe Cheng ) düğün ve balayıları ile başlar. Evlendikten sonra bile, beraberliklerinde yanlış anlaşılmalar, hamileliğe dair yanılgılar ve kıskançlıklar yaşayacaklardır. Zhi Shu doktor olmak, Xiang Qin'de hemşire olmak için Tıp Fakültesi'ne gider. Bu sırada, Zhi Shu onu geçmek isteyen rakipleriyle karşılaşır. Xiang Qin'de okulunda dört yeni arkadaşlar edinir. İçlerinden biriyse ona aşık olur ve Zhi shu'nun yerini almak ister. Acaba bundan sonra hayatlarında neler olacak?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Asyadizi.org bulunan Dizi, videolar, filmler fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, video.google.com, yahoo vb. sitelere eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Asya Dizi sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.