Park Bo-Gum ve Suzy Incheon Airport People Dizisinde Birlikte

Park Bo-Gum ve Suzy Incheon Airport People Dizisinde Birlikte

  20 Nisan 2018

  1.740 Okunma

Park Bo-Gum ve Suzy’ye SBS’in yeni "Incheon Airport People" dizisinde başrol karakterleri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulandı.

19 Nisan’da hem Park Bo-Gum’un ajansı hem de Suzy’nin ajansı diziden teklif aldıklarını ancak henüz hiçbir şeyin kesinleşmediğini, teklifi gözden geçirdiklerini belirtti.

İlk başlarda bu dizi tarih türündeki “Yeowoo Gaksibyeol” adında bir dizi olacaktı ve kadın başrol karakteri canlandırması için Park Shin-Hye’ye teklif götürülmüştü. Daha sonra hem dizinin adı hem de konusu tamamen değiştirildi. Ardından Park Shin-Hye’nin bu teklifi reddettiği açıklandı.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı’nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Park Bo-Gum ve Suzy’ye hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Dizinin yönetmen koltuğunda “Secret Garden”, “Gentleman’s Dignity” ve “Gu Family Book” dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini “Gu Family Book”, “What Happens to My Family?” ve “Romantic Doctor, Teacher Kim” dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Yönetmen Shin Woo-Cheol, senarist Kang Eun-Kyung ve Suzy daha önce “Gu Family Book” dizisinde birlikte çalışmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Asyadizi.org bulunan Dizi, videolar, filmler fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, video.google.com, yahoo vb. sitelere eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Asya Dizi sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.