Parting Left Dizisi Tanıtımı Yayın Tarihi

Parting Left Dizisi Tanıtımı Yayın Tarihi

  19 Nisan 2018

  1.463 Okunma

Parting Left Dizi Konusu: Tek başına yaşayan dul bir kadının (Chae Shi-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, oğlunun hamile kız

Parting Left Dizi Konusu: Tek başına yaşayan dul bir kadının (Chae Shi-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, oğlunun hamile kız arkadaşı (Jo Bo-Ah) gelir ve onunla birlikte aynı evi paylaşmak zorunda kalır. İkili birlikte aynı evde yaşarken sürekli didişseler de zamanla birbirlerini anlamaya başlar.

Dizi Karakterleri:

Chae Shi-Ra dizide dul bir kadın olan Seo Young-Hee karakterini canlandırmaktadır. Kendisini aldatan kocasından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde kendi başına yaşamaya başlar.

Lee Sung-Jae dizide bir pilot olan Han Sang-Jin karakterini canlandırmaktadır. Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) boşandığı eski eşidir.

Jo Bo-Ah dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlunun kız arkadaşı olan Jung-Hyo karakterini canlandırmaktadır. Erkek arkadaşı (Jun) onun hamile olduğunu öğrendikten sonra ona kürtaj olmasını söyler. Ancak buna karşı çıkan Jung-Hyo erkek arkadaşının annesinin dairesine gider ve ona doğum yapana kadar burada yaşayacağını söyler.

Jun dizide Seo Young-Hee’nin (Chae Shi-Ra) oğlu olan Han Min-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Bilgi:

1 – MBC’nin Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce “My Husband Oh Jak-Doo” yayımlanmaktadır.

2 – Dizi, So Jae-Won’un kaleme aldığı ve Sal Goo’nun çizimlerini yaptığı “Yibyuli Ddeonatda” adlı bir webtoondan uyarlamadır.

Adı: Parting Left | 이별이 떠났다
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Kim Min-Sik
Senarist: So Jae-Won (webtoon & senarto), Sal Goo (webtoon)
Yapımcı: –
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: MBC
daum: –
Bölüm Sayısı: –
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 20:45
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Asyadizi.org bulunan Dizi, videolar, filmler fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, video.google.com, yahoo vb. sitelere eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Asya Dizi sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.